ZAWODY W WARSZAWIE

W dniach 16.05.2015 w Warszawie na basenie 50 metrowym odbyły się Ogólnopolskie Zawody Pływackie 
„ Od młodzika do Olimpijczyka”. Zawodnik UKS Delfin Tarnobrzeg podopieczny trener A. Michalik Szymon Skulski uczeń Szkoły Podstawowej nr 3 w Tarnobrzegu spisał się znakomicie zdobywając dwa medale złoty i brązowy.



Szymon Skulski rocznik 2005

I miejsce 50 m stylem dowolnym - 0:32,62 medal złoty
III miejsce 50 m stylem motylkowym - 0:39,17 medal srebrny
                            Gratulujemy
ZAWODY W ROPCZYCACH

W dniach 16.05 2015maja w Ropczycach odbyły się zawody pływackie dzieci z okazji Dni Ziemi Ropczyckiej. Klub UKS Delfin Tarnobrzeg reprezentowało 22 zawodników. Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy podopieczni trenerów Angeliki Michalik, Janusza Bobuli, Roberta Rybickiego zdobywając łącznie 30 medali.
Zych Łucja
II miejsce 50 m stylem dowolnym – 0:40,59 srebrny medal
II miejsce 50 m stylem grzbietowym – 0:46,23 srebrny medal
II miejsce 50 m stylem klasycznym – 0:56,20 srebrny medal
II miejsce 100 m stylem grzbietowym – 1:45,15 srebrny medal
II miejsce 100 m stylem dowolnym – 1:41,41 srebrny medal

Meksuła Marta
I miejsce 50 m stylem dowolnym – 0:32,51 złoty medal
I miejsce 100 m stylem grzbietowym – 1:24,06 złoty medal
II miejsce 100 m stylem zmiennym – 1:26,75 srebrny medal

Wiatrowska Weronika
III miejsce 50 m stylem motylkowym – 0:38,99 brązowy medal
I miejsce 100 m stylem klasycznym -1:36,97 złoty medal

Rębisz Agnieszka
III miejsce 50 m stylem dowolnym – 0:35,67 brązowy medal
II miejsce 100 m stylem grzbietowym – 1:27,22 srebrny medal
II miejsce 100 m stylem dowolnym – 1:23,35 srebrny medal

Skwara Kamila
III miejsce 50 m stylem dowolnym – 0:33,47 brązowy medal
III miejsce 50 m stylem grzbietowym – 0:41,70 brązowy medal
II miejsce 100 m stylem zmiennym – 1:30,08 srebrny medal

Błażejczak Zuzanna
II miejsce 50 m stylem motylkowym – 0:43,03 srebrny medal
II miejsce 100 m stylem dowolnym – 1:19,52 srebrny medal
II miejsce 200 m stylem dowolnym - 3:00,01 srebrny medal

Zych Mikołaj
II miejsce 50 m stylem grzbietowym – 0:41,01 srebrny medal
III miejsce 100 m stylem grzbietowym – 1:31,51 brązowy medal
II miejsce 100 m stylem zmiennym – 1:39,07 srebrny medal

Bieniarz Wojtek
III miejsce 50 m stylem klasycznym - 0:48,15 brązowy medal
II miejsce 100 m stylem klasycznym -1:45,23 srebrny medal

Zbyradowski Kacper
III miejsce 50 m stylem dowolnym – 0:36,00 brązowy medal
III miejsce 100 m stylem dowolnym – 1:26,03 brązowy medal

Gładysz Agata
III miejsce 100 m stylem zmiennym – 1:33,53 brązowy medal
IV miejsce 50 m stylem dowolnym – 0:36,90
IV miejsce 50 m stylem motylkowym – 0:48,95

Guściora Oliwia
III miejsce 100 m stylem grzbietowym – 1:48,45 brązowy medal
V miejsce 50 m stylem dowolnym – 0:42,30
V miejsce 50 m stylem grzbietowym – 0:48,90

Garbacz Zuzanna
II miejsce 50 m stylem klasycznym – 0:58,54 srebrny medal
VII miejsce 50 m stylem dowolnym – 0:43,90

Ślęczka Amelia
III miejsce 50 m stylem klasycznym – 1:00,12 brązowy medal
IV miejsce 100 m stylem dowolnym – 1:39,66
VII miejsce 50 m stylem dowolnym – 0:43,90

Jaworek Anna
IV miejsce 50 m stylem grzbietowym – 0:48,35
IV miejsce 100 m stylem grzbietowym – 1:48,73
VI miejsce 50 m stylem dowolnym – 0:43,51

Michałeczko Hanna
V miejsce 50 m stylem klasycznym - 1:01,55

Kępa Eryk
IV miejsce 50 m stylem klasycznym – 0:58,92

Urbański Krzysztof
VI miejsce 100 m stylem dowolnym – 1:46,23

Moskot Dawid
VI miejsce 50 m stylem dowolnym – 0:45,38

Ponadto klub i szkołę reprezentowali: Brzozowski Bartek, Szczepan Piotr, Wolak Oskar, Jakus Aleksandra, 
FINAŁ WOJEWÓDZKI IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PŁYWANIU


W dniu 14.05.2015 r w Pustkowiu odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu sztafet 6x25 m dziewcząt i chłopców. Szkoła Podstawowa nr 3 w Tarnobrzegu zajęła:

II miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu sztafet 6x25 m dziewcząt – 1:34,18
(Skwara Kamila, Paulina Zawół, Matra Meksuła, Klaudia Śliwińska, Weronika Wiatrowska, Agnieszka Rębisz)


III miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu sztafet 6x25 m chłopców – 1:31,04
( Szymon Tymuła, Piotr Tymuła, Szymon Skulski, Łukasz Sadowski, Michał Kocur, Maciej Guściora)

Indywidulnie:

Szymon Tymuła
I miejsce 50 m stylem dowolnym - 0:30,37

Szymon Skulski
IV miejsce 50 m stylem dowolnym – 0:32,43

Paulina Zawół
IV miejsce 50 m stylem grzbietowym – 0:37,14

Gratulacje
Angelika Michalik
MASTERSI PRZY UKS "DELFIN" TARNOBRZEG STARTOWALI W STALOWEJ WOLI

W dniach 9-10.05. 2015 r. w Stalowej Woli odbył się Puchar Polski Masters w Pływaniu. Tarnobrzeg reprezentowała skromna ośmioosobowa ekipa w składzie : Renata Osmala, Agata Meksuła, Angelika Rozmus, Maciej Płaneta, Krzysztof Ślęczka, Artur Szklarz, Zbigniew Ramos, Sławomir Kowalski. Podopieczni trenera Krzysztofa Dydo zdobyli 23 medale ( 7 złotych, 8 srebrnych, 7 brązowych).W zawodach brało udział 200 zawodników i zawodniczek z 37 klubów z całej Polski.

Renata Osmala – Rekord Polski na 200 m stylem grzbietowym 2:47,49
I miejsce – 50 m stylem grzbietowym – 0:37,79
I miejsce -100 m stylem grzbietowym -1:19,39
III miejsce – 100 m stylem zmiennym – 1:22,27

Krzysztof Ślęczka
II miejsce – 50 m stylem dowolnym-0:26,84
II miejsce – 100 m stylem zmiennym -1:09,16
III miejsce – 100 m stylem dowolnym 0:59,30
III miejsce – 50 m stylem klasycznym -0:34,72

Agata Meksuła
I miejsce – 50 m stylem dowolnym -0:31,68
I miejsce -= 50 m stylem motylkowym -0:36,04
I miejsce -100 m stylem zmiennym – 1:20,50
II miejsce – 100 m stylem dowolnym -1:10,49

Angelika Rozmus
II miejsce – 50 m stylem dowolnym -0:32,46
II miejsce – 50 m stylem motylkowym – 0:37,78
II miejsce – 100 m stylem zmiennym – 1:21,71
III miejsce – 100 m stylem dowolnym -1:13,48

Sławomir Kowalski
I miejsce -100 m stylem klasycznym -1:15,60
III miejsce – 100 m stylem zmiennym – 1:11,45

Zbigniew Ramos
II miejsce – 100 m stylem klasycznym – 1:21,75
III miejsce – 50 m stylem klasycznym-0:37,55
III miejsce – 50 m stylem motylkowym -0:32,40

II miejsce -sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym mężczyzn – 4:11,61 ( Ślęczka Krzysztof, Zbigniew Ramos, Artur Szklarz, Sławomir Kowalski).III miejsce – sztafeta 4x50 m stylem zmiennym mężczyzn -2:14,23 ( Artur Szklarz, Zbigniew Ramos, Maciej Płaneta, Krzysztof Ślęczka).
Strony www dla firm - szybko i za darmo!